NIE POBIERAMY OPŁATY CZŁONKOWSKIEJ!

Jeśli nie pobieracie opłaty członkowskiej, czy otrzymuję od Was kartę członkowską?
Owszem, a wyrobienie pierwszej karty członkowskiej jest u nas całkowicie BEZPŁATNE. W przypadku zgubienia lub zniszczenia karty jest pobierana opłata w wysokości 10 zł.
W jaki sposób mogę stać się członkiem Waszego klubu?
Wystarczy wykupić u nas swój pierwszy karnet oraz zarejestrować skan biometryczny palca. (Więcej na temat skanu biometrycznego w artykule: http://efitness.pl/pdfview/?pdfdoc=%2Fwp-content%2Fuploads%2F2015%2F08%2F2_a.pdf). Dzięki tej procedurze możesz wejść na teren klubu w godzinach otwarcia bez żadnych kolejek!
Jestem osobą niepełnoletnią, czy mogę korzystać z siłowni ?
Jasne! Jednak przy zakupie karnetu należy mieć ze sobą wypełniony formularz ”Zgoda rodziców” dostępny w zakładce „Pliki do pobrania”.
W jaki sposób mogę zapisać się na zajęcia grupowe?

Telefonicznie, osobiście na recepcji lub poprzez wiadomość na Facebook’u. Zapisy rozpoczynają się 3 dni przed zajęciami, w przypadku nieobecności na zajęciach prosimy o informację z min. 3 godzinnym wyprzedzeniem. Zajęcia odbywają się od 3 osób.

USŁUGI ZAWARTE W CENIE KARNETU

Z czego mogę korzystać w ramach w ramach pakietu ?

W ramach zakupionego pakietu możesz skorzystać z kompleksowo wyposażonej siłowni. Uprawnia Cię on także do udziału w zajęciach grupowych.

Do czego uprawnia pakiet OPEN ?
Karnet OPEN uprawnia Cię do JEDNEGO wejścia dziennie, bez limitu czasowego.
Do czego uprawnia pakiet MORNING ACTIVE ?
Karnet MORNING ACTIVE, uprawnia Cię do korzystania z zajęć grupowych oraz siłowni jedynie do godziny 16. Oznacza to, że to godziny 16 musisz opuścić teren siłowni, w przeciwnym razie należy uiścić opłatę wynoszącą 10 zł.
Facebook
Warto być z nami na bieżąco i obserwować nas na Facebook’u, gdzie zamieszczamy informacje o wszystkich obecnych promocjach i usługach.

PIERWSZY RAZ U NAS W KLUBIE 

Czy mogę zobaczyć siłownię przed wykupieniem karnetu?

Oczywiście istnieje taka możliwość, nasz personel służy pomocą i chętnie oprowadzi Cię po naszych obiektach. Jeśli chcesz poćwiczyć, oferujemy karnety jednodniowe, które uprawniają do korzystania z siłowni w godzinach otwarcia klubu danego dnia.

Co muszę zabrać ze sobą na siłownię?

Niezbędne wyposażenie to buty sportowe na zmianę (dbamy wspólnie o porządek i bezpieczeństwo), ręcznik ( względy higieniczne ) oraz strój komfortowy strój sportowy. Jeśli zapomnisz o wodzie- bez problemu kupisz ją u nas w klubie. Szafki w klubie zamykane są na kłódkę, zatem niezbędne jest posiadanie WŁASNEJ KŁÓDKI (istnieje również możliwość jej zakupu na miejscu).

Czy ktoś przekaże mi informacje jak korzystać ze sprzętu?
Nasz personel na recepcji zawsze chętnie służy pomocą przy obsłudze sprzętu. Jeśli jesteś zainteresowany ułożeniem planu treningowego oferujemy możliwość konsultacji z trenerem personalnym.
Czy w klubie jest sieć WI-FI?

Oczywiście, na terenie klubu można skorzystać z Internetu. W tym celu należy poprosić obsługę o udostępnienie hasła.

HONORUJEMY KARTY MULTISPORT, FIT PROFIT, OK SYSTEM

Czy do wejścia wystarcza okazanie jednej z powyższych kart ?

Należy pamiętać o dowodzie tożsamości, gdyż tylko jego okazanie uprawnia do skorzystania z systemów zewnętrznych podczas wejścia do klubu. Więcej informacji odpowiednio pod adresami:

https://www.benefitsystems.pl/

http://www.fitprofit.pl/

https://www.oksystem.pl/pakietyoksystem/

ZASADY CZŁONKOSTWA

Czy mogę zawiesić karnet?

W naszych klubach nie ma możliwości zawieszenia karnetów innych niż pakiet roczny.

Czy mogę przesunąć datę rozpoczęcia karnetu?

Tak, w momencie zakupu pakietu należy poinformować obsługę o dacie, w której ma rozpoczynać się okres karnetu.

Kiedy mogę otrzymać status stałego klienta?
Status stałego klienta, otrzymuje się po wykupieniu 15 kolejnych (bez przerw) pełnowartościowych karnetów. Stały klient otrzymuje od nas stałą zniżkę na kolejne zakupione pakiety miesięczne (zniżki nawet do 50% !).
Czy istnieją zniżki dla uczniów/studentów oraz seniorów?
Zniżki dla uczniów i studentów obowiązują jedynie za okazaniem ważnej legitymacji podczas zakupu pakietu. Dla seniorów dedykujemy pakiet MORNING AKTIVE do godziny 16.
W jaki sposób wypowiedzieć umowę?
Przy zakupie pakietu OPEN FIT 129 zł jest obowiązek wypowiedzenia umowy z dwu miesięcznym okresem wypowiedzenia. Wzór wypowiedzenia znajduje się w zakładce „Dokumenty do pobrania”.
Co zrobić w przypadku problemów z wejściem przy pomocy dotyku?

W przypadku jednorazowego problemu najczęściej wystarczy osuszyć bądź ogrzać dłonie. Każdorazowy problem z odczytem może być spowodowany zdarciem linii z opuszków palca, w takim przypadku należy mieć zawsze kartę członkowską przy sobie w celu okazania jej obsłudze przy wejściu.