6 czerwca otwieramy siłownie!

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

#powrótdoformy

6 czerwca nasze kluby wznawiają działalność. Będziemy Was informować w ciągu kilku dniach o zmianach i wymogach sanitarnych. 

Godziny otwarcia klubów pozostają bez zmian.

W ciągu kilku dni udostępnimy grafik zajęć. Zajęcia grupowe ruszają od poniedziałku. 

Ważna informacja dla osób posiadających karnety!!!

Wasze aktywne karnety zostały zamrożone w okresie od 14.03 do 05.06.2020. Jeśli zakupiłeś karnety na zapas, powinny one automatycznie zostać przeniesione na czas po zakończeniu aktywności obecnego karnetu. W razie zauważenia nieprawidłowości, prosimy ten fakt zgłosić na recepcji klubu lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby, które zamroziły karnety przed zamknięciem i automatycznym zamrożeniem karnetu, mogą odebrać zamrożenie w dowolnym terminie po otwarciu klubów- prosimy ten fakt zgłosić na recepcji lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W sprawie karnetów po powrocie prosimy wysyłać maila wyłącznie na wskazany adres. Prosimy nie korzystać z formularza w zakładce Kontakt. 

 

B\\\\\